środa, 24 kwietnia 2013

Poznań Motor Show 2013

Witam! Po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem aparatu powracam :) Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z największych targów motoryzacyjnych w Europie środkowo-wschodniej, jakimi są Poznań Motor Show.Na początek stoisko Bezpiecznego Motorsportu:

Dużym powodzeniem cieszyło się, podobnie jak w roku ubiegłym, stoisko marki Ferrari. Można było tutaj zobaczyć bolid Formuły 1, Ferrari 458 oraz jedną z gwiazd tegorocznych targów - Ferrari F12 Berlinetta.


Bardzo ciekawą, obfitującą w premiery i oryginalne egzemplarze wystawę przygotowali przedstawiciele Mercedesa. Oprócz najnowszych E-Klasy i CLA zwiedzający mogli zobaczyć SLS-a Electric Drive i Smarta, który wyszedł spod ręki Brabusa:
Ponadto swoją premierę na targach miał też Jaguar F-Type. Prezentowany podczas Motor Show egzemplarz to wzmocniona wersja S o mocy 380 KM.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też stoiska Rolls-Royce'a i ekspozycja samochodów należących do grupy Volkswagena:
 Do perełek tegorocznych targów z pewnością można zaliczyć dwa egzemplarze marki Wiesmann, MF5 Roadster i MF5 GT:


Targi Poznań Motor Show 2013 były imprezą nader udaną. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne będą stać na równie dobrym lub lepszym poziomie. 
1 komentarz:

  1. Osobiście uważam że w dziejszych czasach naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń